• Roubenka Doubice
 • Roubenka Doubice
 • Roubenka Doubice
 • Roubenka Doubice
 • Roubenka Doubice
 • Roubenka Doubice
 • Roubenka Doubice
 • Kaplička u Doubice
 • Okolí Doubice
 • Okolí Doubice
 • Okolí Doubice
 • Okolí Doubice
Roubenka Doubice1 Roubenka Doubice2 Roubenka Doubice3 Roubenka Doubice4 Roubenka Doubice5 Roubenka Doubice6 Roubenka Doubice7 Kaplička u Doubice8 Okolí Doubice9 Okolí Doubice10 Okolí Doubice11 Okolí Doubice12

Pronájem roubenky v Doubici - Roubenka Doubice

 V PROVOZU OD 5/2017


Roubená chalupa se nachází v malebné přírodě CHKO České Švýcarsko – Labské pískovce. Jde o ideální místo pro strávení rodinného pobytu s dětmi!!!

Jde o objekt postavený v roce 2016. Jde o vysoce komfortní, stylovou chalupu, tedy pro ideální pobyt, navíc v krásné přírodě. Chalupa je vybavena malovaným nábytkem v původním selském stylu, aby své návštěvníky přenesla nejen do uvolněného prostředí venkova, ale také do doby o 150 let zpět. Na druhou stranu je však technická výbava vysoce moderní pro pohodlnou dovolenou.

Vedle řady dobových prvků a vybavení je chalupa výjimečná i svou dominantou - plně funkčními kachlovými kamny s vyhřívanou pecí na ležení. Zde si na vyhřátých ovčích kůžích můžete nejen odpočinout po náročném dni např. na kole, ale v jejích útrobách lze upéct husu opravdu křupavou.

 

Chráněná krajinná oblast České Švýcarsko

Celá oblast je díky krásným přírodním scenériím a dobrému značení vyhledávána pro turistiku a cykloturistiku. Jde o výjimečnou kombinaci lesů, pískovcových skal, skalních měst, soutěsek a jezer. Oblast však zdaleka neláká jen svou přírodou. Obec Doubice společně s obcemi Jetřichovice, Tokáň, Chřibská a Rynartice tvoří dokonalý celek, jehož dobová architektura s bezpočtem roubených stavení láká každoročně velké množství návštěvníků. V neposlední řadě lze příjemně strávit čas na greenech nedalekých golfových hřišť Melevil a Janov.

V zimě nechybí běžecké stopy přímo v Doubici a možnost návštěvy nedalekých lyžařských areálů. Tím nejznámějším centrem pro běžecké i sjezdové lyžování je Jířetín pod Jedlovou ( 9km ).

 

 

Pronájem objektu

V chalupě jsou k dispozici 4 apartmány se dvěmi oddělenými ložnicemi, jeden rodinný pokoj s krásnou hambálkou a 2 podkrovní útulné pokoje. Celkem pro 22 osob. Každý s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem. Velkou přidanou hodnotou jsou velká společenská místnost v přízemí s velkou kuchyní, pivnice pro 20 osob s moderní pípou a chlazením, místnost pro děti použitelná též jako úschovna kol. Pro letní večery je pro Vás připravena velká venkovní terasa s grilem. 

 

 

 

 

 

Vážení hosté, provozování Roubenky Doubice je pro nás srdeční záležitostí. Budeme se snažit, aby se pobyt zapsal do srdce i Vám. Těšíme se na Vaší návštěvu.

 

Tesařství Žako

   Roubenku stavěla firma

 

Logo

  

    Které patří poděkování

 za skvělě odvedenou práci!!!

 

  Kontakty:

  TESAŘSTVÍ ŽAKO s.r.o.

  J. Suka 4917/11
  Jablonec nad Nisou - Rýnovice
  tel./fax: 483 314 122

  http://www.zako-jn.cz/

   e-mail: info@zako-jn.cz

^